30.11.2021 відбулася педагогічна рада за участю всіх педагогів закладу. Проходила у новій цікавій формі Педагогічної мозаїки, під час якої  педагоги ділилися інформацією та досвідом з різних питань.

Педагогічна мозаїка

«Умови реалізації стандарту дошкільної освіти»

1. Виконання рішень попередньої педради

2.Завдання освітніх напрямів та шляхи їх реалізації у ЗДО в світі БКДО (відео презентація )

3.Нові форми співпраці з батьками, ознайомлення їх з новим змістом Державного стандарту дошкільної освіти та завдань батьків, як учасників освітнього процесу, співпраця з  формування ключових компетентностей, важливих для подальшого навчання дитини на наступних рівнях освіти

4.Формування мовленнєвої компетентності дошкільників, як базисного компоненту життєвої компетентності  здобувачів дошкільної освіти. Мовленнєві завдання та  мовленнєві ситуації в усіх формах життєдіяльності дошкільників  для виховання  культури українського мовлення та подолання наявних у дітей мовних порушень (мікрофон знань)

5.Умови  організації освітнього процесу необхідні  для дітей,  що мають особливі освітні потреби (іформаційна хвилинка)

6.Стан роботи з формування логіко-математичної компетентності у дітей дошкільного віку   (за результ. тематичного вивч.)

Joomla